Юридичні послуги

parallax background
 

Адвокат домагається головного: зробити життя своїх клієнтів комфортним та безпечним та заощадити їх час та гроші.

КопанчукУ 2006 році здобула вищу економічну освіту у Подільському державному аграрно-технічному університеті. У 2007 році здобула другу вищу юридичну освіту у Львівському національному Університеті ім. Івана Франка. З 2015 році здобула третю вищу управлінську освіту в Національній академії державного управління при Президентові України у м. Києві.

Стаж роботи: з 2007-2011 займалась юридичною практикою в адміністративних та господарських судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, а також у Верховному Суді України. з 2011 року займаюся адвокатською практикою. Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 530 від 15.06.2011 року видане на підставі рішення Хмельницької кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури № 26 від 10.06.2011 року.


Адвокат
надає послуги


Адвокат надає послуги: по наданню правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, правовий супровід діяльності юридичних і фізичних осіб, складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру забезпечення реалізації прав і обов’язків клієнта в цивільному, господарському, адміністративному та кримінальному судочинстві, в інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами.

Надання юридичних послуг : Цивільні спори(визнання права,визнання правочину недійсним,припинення дії,яка порушує право,відшкодування збитків, відшкодування моральної шкоди,визнання незаконним рішення,дій чи бездіяльності органу державної влади або органу місцевого самоврядування, допомога у відшкодуванні збитків; стягнення заборгованості, захист прав споживачів).

Соціальні спори (пенсії, виплата та пільги дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг) Адміністративні спори(оскарження рішень органів влади, спори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби, спори, що виникають з приводу укладання, виконання, припинення, скасування чи визнання нечинними адміністративних договорів). Трудові спори(спори між працівниками та роботодавцями; стягнення заборгованості по заробітній платі). Земельні спори (юридичний супровід операцій із землею, включаючи реалізацію заходів, пов’язаних з визнанням і реєстрацією права власності на земельну ділянку, захист прав пайовиків).

Оперативна консультація +38 0963312368